Влада ігнорує святкування річниці Городка, -- депутат НРУ

101 0560Влада проігнорувала 800-літній ювілей міста Городок. Про це заявив Святослав Шеремета, депутат Львівської облради від Народного Руху України під час сесії обласної ради. Обранець нагадав, що на вихідних Львівщина святкуватиме річницю з часу заснування Городка.

"З цієї нагоди буде багато заходів, приїде чимало співаків. Проте усі заходи проводитимуть у центральному парку й на вулицях. Ніде провести урочисту академію, бо так і не було виділено коштів на ремонт народого дому", -- сказав Святослав Шеремета.

Депутат називає це ганебним фактом, який свідчить про недопрацювання облдержадміністрації й державної влади. Вони, на думку Шеремети, нічим не посприяли місту в організації святкування.

Про історію Городка та про те, що повязує Святослава Шеремету та Городок дивіться у відосюжетах з  програми "Вектор" та ТРК "Медіаклуб":

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Опитування

Кроки влади щодо євроінтеграції Ви оцінюєте

Лідер

Спроби «відновлення УНП» у контексті виборчих інтересів Віктора Януковича "Практично увесь минулий тиждень журналісти звертались до мене з одним і тим самим запитанням: «Хто намагається перешкодити об’єднанню національно-демократичних сил?». Персональний склад учасників так званого «другого етапу ХІV-го з’їзду УНП»..."

Крайові організації

map icon

Газета "Час руху"

Партнери і друзі

partner02 01lvivKharkiv 01mykolaiv